Що означає термін партія у настільному тенісі?Що означає термін партія у настільному тенісі?

0 Comment

2.11.1 Партію виграє гравець (пара), який першим набрав 11 очок, якщо тільки обидва гравці (пари) не набрали по 10 очок; в цьому випадку партія буде виграно гравцем (парою), який першим набере на 2 очки більше суперника (пари).

Зараз в настільний теніс партія продовжується до 11 очок. Партія грає до 11 очок. Якщо у матчі по настільному тенісу встановлюється рахунок 10-10, то гра йде до переваги в 2 очки одного з гравців. Після кожної партії гравці змінюються сторонами.

До скільки очок грають у настільний теніс Поодинокі ігри тривають до 3 партій або до 5 партій. Перемогою вважається той фактор, коли гравець здобуває перемогу в непарній кількості партій. За правилами гри настільний теніс парами гра продовжуються до 5 або 7 партій.

Скорочують до "cho" – "м'яч", але по суті мають на увазі "хороший м'яч". Cho-leeee! — «leee» китайською «знову», «ще» — «ще хороший м'яч!» Ще іноді кричать «Фо!», китайською це означає «Будда», тобто щось типу в нашому розумінні «Слава Богам!»