Що таке Overtime та скільки він триває?Що таке Overtime та скільки він триває?

0 Comment

Овертаймом називається додатковий період, який призначається у тому випадку, якщо основний час матчу не виявив переможця. Якщо перший овертайм (скорочено ВІД) у баскетболі завершується внічию, призначається другий. І так до того моменту, поки до моменту закінчення додаткового відрізка не буде визначено найсильніший.Nov 13, 2021

За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виняток якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-оф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежене кількість часу (20 хвилин гри, перерва та відновлення овертайму).

Овертайм – це додатковий час, який призначається після закінчення основного відрізку матчу. Він використовується не тільки в хокеї, а й в інших видах спорту, наприклад футболі, баскетболі. У хокеї додатковий час розігрується у випадках, коли команди не змогли визначити переможця в основний час.

Матч складається з чотирьох чвертей, тривалість кожної 10 хвилин (дванадцять хвилин у Національній баскетбольний асоціації) з перервами по дві хвилини. Тривалість перерви між другою та третьою чвертями гри – п'ятнадцять хвилин. Після великої перерви команди мають змінитись кошиками.