Скільки хвилин у періоді хокей?Скільки хвилин у періоді хокей?

0 Comment

Період у хокеї: скільки, яка тривалість Будь-який хокейний матч, який має офіційний статус, складається з трьох рівних відрізків, які називаються періодами. Період у хокеї триває 20 хвилин чистого ігрового часу.Nov 18, 2021

Три періоду по 20 хвилин ігрового часу. З урахуванням зупинок реальний час тайму збільшується до 30 хвилин. Дві перерви по 15-17 хвилин. Якщо переможця не встановлено, то призначається мінімум один овертайм у 5 хвилин.

Правила про тривалість матчу у хокеї Спортивне змагання триває строго 3 періоди по 20 хвилин з 2 перервами по 17. За нічийного результату хокеїсти зіграють ще в овертаймі 5 хвилин або до першого голу. Збільшують час гри буліти, які призначаються після овертайму.

Періодична система має сім періодів. Перший період, що містить 2 елементи, а також другий і третій, що налічують по 8 елементів, називаються малими. Інші періоди, що мають 18 і більше елементів – більшими.